Pozemek o výměře 1684 m2 s velkým potenciálem, Rapotín

14.03.2024

Hledáte super místo pro realizaci vašich podnikatelských plánů nebo jen velký pozemek pro výstavbu rodinného domu? Tak jedno takové tady pro vás máme!

Nabízíme k prodeji pozemek, který se nachází ve středu obce Rapotín pouhých 7 km od okresního města Šumperk. Pozemek je převážně rovinnatý a má velkorysou výměru 1684 m2, díky které zde máte možnost vybudovat stavbu přesně podle vašich plánů a představ. A pozor! Dle územního plánu zde můžete postavit rodinný dům, bytovku, ale i stavbu občanského vybavení. Možností je tu tedy nespočet. Pozemek je navíc obklopen ze dvou stran cestami, kdy jedna vede do Petrova nad Desnou a druhá, hlavní do Velkých Losin. Jedná se tedy o strategické místo, které je ideální, ať už pro podnikání nebo komerční činnost. Nadruhou stranu si zde jde vytvořit i soukromí, v zadní části pozemku, směrem k řece Desné, která je obrostlá stromy.

Na pozemku stojí v současnoti starý rodinný dům, který můžete zbuď opravit nebo zdemolovat a využít základy k výstavbě domu nového. Celý pozemek je oplocen a najdeme na něm studnu a jímku. Přístup na pozemek je z obecní komunikace.

Kousek od pozemku se nachází vlaková zastávka, pošta, obchod, škola, školka, pivní bar ZLOSIN a další. Sousední vesnicí jsou Velké Losiny, dále se dostaneme do Loučné, Koutů nad Desnou a nakonec až na Červenohorské sedlo. Obec Rapotín je velmi žádanou lokalitu a to díky blízkosti okresního města, ale také Jeseníků a tedy krásné přírody.

Pokud vás nabídka oslovila a chtěli byste se o ní dozvědět více, stačí zavolat a domluvíme se na prohlídce. V rámci naší služby vám zdarma zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s vámí probere možnosti financování téhle nemovitosti. 

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 2.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA RAPOTÍN