Pozemek v srdci přírody k výstavbě menší chatky, 1279 m2, Malá Morava, Vysoký Potok

20.01.2023

Hledáte místo, kde si budete moci postavit netradiční víkendovou chatku? Místo mimo hlučnou civilizaci v srdci přírody? Tak dávejte pozor!

Nabízíme k prodeji pozemek o celkově výměře 1279 m2, který se nachází v obci Malá Morava, část Vysoký Potok po trase na Severomoravskou chatu (vzdálenost cca 1,5 km po nové asfaltce). Zastavitelná část pozemku je menšího atypického tvaru, což ale nebrání k výstavbě moderní netradiční chatky. Inspirovat se můžete projektovou studií, která je vypracována a bude k nahlédnutí při prohlídkách. Vydat se ale můžete i vlastní cestou. Co se týká přípojek, elektřina se nachází podél pozemku v zemi, vodu a odpady je nutné řešit po vlastní ose.

Místo má kouzelnou atmosféru a je jako stvořené pro glamping. Bezprostřední kontakt s přírodou a dostatek soukromí jsou zaručeny. V blízkém okolí se nachází vyhlášený areál Dolní Morava a v dojezdové vzdálenosti ski areály Ramzová a Branná. Těšit se tak můžete na celoroční vyžití včetně dostatku cyklostezek a běžkařských tras.

Pokud hledáte místo k rekreaci nebo investici, určitě se přijeďte podívat právě sem! Tímto Vás zvu na prohlídku a budu se Vás těšit.

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 1.190.000 KčPROJEKTOVÁ STUDIE CHATKY


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA VYSOKÝ POTOK