Pozemky k výstavbě, Bratrušov, 811 m2, 921 m2, 1017 m2 - POZASTAVENO

11.02.2023

Hledáte to správné místo pro výstavbu rodinného domu? V tom případě by vás mohly zaujmout nově vzniklé parcely v horní části obce Bratrušov. K dispozici jsou celkem 3 pozemky o výměrách 811 m2, 921 m2 a 1017 m2.

Pozemky se nachází na klidném místě mimo hlavní komunikaci, po pravé straně potoka, protékajícího obcí. Pozemky jsou mírně svažité, slunné a součástí prodeje k jednotlivým parcelám bude také podíl na příjezdové cestě. V územním plánu je lokalita určena k výstavbě smíšené venkovské.

V tuto chvíli je na pozemek přivedena elektřina, v procesu je také připojení obecního vodovodu a samotné dělení parcel na katastru. Vhledem k umístění pozemku nelze technicky připojit k veřejné kanalizaci, z toho důvodu počítejte s tím, že odpady bude nutné řešit po vlastní ose, tzn. vlastní čističkou odpadních vod.

Doporučujeme osobní prohlídku, místo je perfektní. Těšit se můžete na klidnou lokalitu obklopenou přírodou, zástavba je vesnického charakteru. V obci najdete také základní občanskou vybavenost a do sousedního Šumperka je to pár kilometrů, třeba také po nově vybudované cyklostezce spojující obě obce.

Pro více informací neváhejte a zavolejte, případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. 

Pomůžeme vám také zafinancovat jak nákup parcely, tak i případnou budoucí výstavbu.


Mgr. Veronika Chládková 

Tel: 777 162 300

Cena: 2.000 Kč/m2


SITUACE POZEMKŮ


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA BRATRUŠOV