PREZENTACE NABÍDKY NEMOVITOSTI A JEJÍ DŮLEŽITOST PŘI REALITNÍ TRANSAKCI

19.03.2024

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaký inzerát rozkliknete a který naopak unikne Vaší pozornosti? Poradím Vám – další informace zjišťujete u toho, který Vás zaujme po vizuální stránce. Ať už hledáte cokoliv, přece byste nechtěli nic škaredého, že ne?

Proto i my v kanceláři Dům snů dbáme na kvalitní prezentaci všech nemovitostí v naší nabídce. A co všechno to tedy vůbec obnáší? V prvé řadě zajišťujeme kvalitní nafocení profesionální fotografkou, která je vybavena nejnovější technikou, citem pro záběr objektu a letitými zkušenostmi. Tato kombinace vede ke krásným světlým fotografiím, na nichž vynikne v nejlepším světle prostor i barvy.

Základem však je, co se fotí. Z tohoto důvodu drtivou většinu nabízených nemovitostí připravujeme na prodej. Vyklizení, výmalba, úklid, odosobnění nemovitosti, fotostaging a homestaging. Vždy individuálně s majiteli posuzujeme, jak budeme postupovat a jak právě z jejich prodávané nemovitosati vyrobíme exkluzivní zboží, o které bude na trhu zájem.

Kvalita prezentace hraje zásadní roli v dosažené kupní ceně, která může být až o 15% vyšší.

Dále ke každé zakázce vytváříme 3D vizualizace. Vizualizace interiéru je důležitá pro představu toho, jak je prostor koncipován, např. jak je která místnost průchozí a dokážete si tak lépe představit, jak je možné do bytu/domu umístit nábytkové vybavení. Vizualizace domu Vám zase ukáže možný budoucí stav Vašeho vysněného domova, a to jak umístění na stavební pozemek, tak i estetiku stavby.

Tyto součásti prezentace nechybí u žádné námi inzerované nemovitosti. Tyká se to jak prodeje, tak i pronájmu. Prodejní nabídky jsou navíc doplněny o videopozvánku, krátké video, které má za úkol upoutat pozornost především na sociálních sítích. Krásnou nabídku je třeba vyrobit, ale také vhodně distribuovat mezi zájemce, a proto dnes čím dál více investujeme nejen do klasické placené inzerce na Sreality apod., ale především do cílených kampaní na Facebooku, Instagramu a Googlu.

V tomto vidíme naši přidanou hodnotu, obrovskou sílu a konkurenční výhodu týmu Domu snů, neboť všechny tyto služby a mnoho dalšího zajišťujeme tzv. "in house". Znamená to mj., že naše nabídky zpracováme ve vražedném tempu a kvalitě.

Pokud máte zájem o naše služby, pojďme se potkat a vymyslet nejlepší řešení pro prodej vaší nemovitosti. Těšíme se na nové klienty a výzvy.

PŘÍPAD Z PRAXE

"Nedávno za námi přišel klient s tím, že má několik bytů k pronájmu, které se mu už nejméně rok nedaří s jinou realitní kanceláří pronajmout. Když jsme viděli jejich prezentaci, ani jsme se tomu moc nedivili. Tak jsme to vzali do svých rukou a hle… 

Do jednoho bytu jsme okamžitě našli nájemce ze seznamu poptávek, který si vedeme. Nájemce nám poté sdělil, že si tohoto bytu v nabídce pronájmů dosud nevšiml. Další byl pronajat do 2 týdnů po spuštění inzerce, a to manažerovi firmy."