Prodej bytu 2+1 k bydlení nebo investici na ulici Nemocniční, Uničov - PRODÁNO

06.10.2022

Deset kroků ke krytému bazénu, pět kroků na tenisové kurty a do pěti minut chůze už sedíte na náměstí ve Vaší oblíbené kavárně nebo restauraci. O čem je řeč? No přeci o jednom skvělém bytě k bydlení nebo investici v krásném městě Uničov. Byt v revitalizovaném domě s výtahem o dispozici 2+1 a podlahovou plochou 43 m2 se nachází v 7 nadzemním podlaží ve velmi atraktivní a žádané lokalitě na ulici Nemocniční. Byt je v osobním vlastnictví a prošel v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Je zde zděné jádro, plovoucí laminátové podlahy v obývacím pokoji a dětském pokoji, v kuchyni, chodbě a koupelně je potom dlažba. Dále jsou zde nové interiérové dveře včetně obložkových zárubní. V kuchyni je plynový sporák, pračka a v koupelně vana společně s WC. K bytu je samozřejmě i sklep a společné prostory. Zajímavostí tohoto bytu je určitě dřevěná patrová postel v místě chodby, kterou si majitelé nechali udělat např. pro přespání přátel nebo rodiny. V bytě 2+1 perfektní a určitě ojedinělé využití tohoto prostoru.

Vytápění je zde ústřední dálkové, včetně teplé vody. Měsíční náklady na služby spojené s užíváním bytu se pohybují okolo 5.000 Kč. V této částce je zahrnuta i platba za fond oprav.

Město Uničov má veškerou občanskou vybavenost: obchody, poštu, lékárny, základní i střední školy, školky, dětská i sportovní hřiště. Je zde venkovní i krytý bazén, hokejová hala, fotbalová hřiště, kino a mnoho dalšího, ale o tom si více povíme společně na prohlídce.

Jestliže hledáte kvalitní bydlení na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností, zvažte variantu nákupu tohoto bytu v osobním vlastnictví.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB: C

BC. Miroslava Pobucká 🙋‍♀️

Tel: 773 601 861

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA UNIČOV