Prodej bytu 3+1, Šumperk, Lidická, 72 m2

14.08.2023

Pokud hledáte prostorný byt s potenciálem trvalé udržitelnosti a úprav dle svých preferencí v klidné lokalitě blízko centra města Šumperk, je tato nabídka právě pro vás.

Nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 acelkové výměře 72 m2, který se nachází ve 2. NP panelového domu s výtahem na ulici Lidická v Šumperku. Ideální pro rodinné bydlení. Byt je určený k rekonstrukci, což nabízí novým majitelům možnost vytvořit si prostor přesně podle sebe. Pokoje jsou prostorně, z obývacího pokoje se dostanete díky lodžii na čerstvý vzduch. Přímo v bytě se nacházín komora s dostatečnou kapacitou, která doplňuje úložný prostor na chodbě. Tento typ panelákového bytu lze upravit hned několika způsoby a sami máme s rekonstrukcí tohoto bytu zkušenosti.

Byt je situován v žádané lokalitě blízko centra města. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost – školy, školky, lékařská zařízení, obchody, restaurace a veřejná doprava. Díky výborné dostupnosti městské hromadné dopravy a blízkosti hlavních dopravních tahů je snadné se dostat do jakékoliv části města.

Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 6.000 Kč. Topení a ohřev vody je ústřední dálkové. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. Parkování je možné hned před domem a na dobrou pizzu si můžete skočit hned za roh do Palerma.

Pokud vás nabídka zaujala a chtěli byste byt vidět na vlastní oči, zavolejte a domluvíme pro vás termín prohlídky.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.490.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK