Prodej bytu 3+1 v rodinném domě se zahradou, 72 m2, Sudkov

12.10.2022

Co byste řekli bytu na vesnici, který má spoustu výhod jako rodinný dům? Kousek zahrady, venkovní dílna, parkovací stání...?

Nabízíme k prodeji prostorný byt, který se nachází v 1.NP rodinného domu se třemi byty v obci Sudkov. Dům leží u cesty, která je spojkou mezi obcemi Sudkov a Kolšov. U domu se nachází zahrada, která je rozdělena mezi jednotlivé byty. Samotný byt má dispozici 3+1 a skládá se z obýváku, kuchyně, dvou pokojů, koupelny s vanou, samostatné toalety a chodby. Celková výměra bytu je 72 m2.

Do bytu se dostaneme ze dvora po společném schodišti. Následně vejdeme do chodby, kde jsou skvěle řešeny úložné prostory v podobě vestavěných skříní. Z chodby můžeme dále projít do pokojíčku, koupelny, kuchyně a také na toaletu. Koupelna je menší, ale zato útulnější. Místo zde zbyde i na pračku. V kuchyni se nachází bílá kuchyňská linka v kombinace s netradičními zády v podobě surové OSB desky. Z kuchyně můžeme projít do obývacího pokoje a také do ložnice/pracovny. Byt je v dobrém stavu a není třeba žádných větších investic.

Vytápění je v bytě řešeno elektrokotlem. Je zde ovšem možnost přidat krbová kamna do kuchyně nebo obývacího pokoje. Krbová kamna byla zakoupena před 3 lety a jsou součástí prodeje. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi. Dům je napojen na obecní vodu i kanalizaci. Plyn v obci není zaveden.K bytu patří také kousek zahrady, která je bezesporu velkou výhodou nejen pro rodiny s dětmi. Pánové pak mohou ocenit uzamykatelnou dílnu/sklad, který se nachází na zahradě. K bytu náleží sklepní prostor, kde můžeme uskladnit ovoce nebo zeleninu. Parkování je možné před domem nebo v přilehlé ulici.

Obec Sudkov je velmi dobře dopravně dostupná. Za 10 minut se dostaneme jak do Šumperka, tak do Zábřehu a za 20 minut jsme v Mohelnici. V samotné obci pak nalezneme veškerou občanskou vybavenost - základní školu, mateřskou školu, obchod, restauraci. V obci fungují spolky jako jsou hasiči, fotbalisté a kynologové. Ošizeni nebudete ani o sportovní a kulturní akce, kterých se koná během roku velká spousta.

Pokud je Vám tahle nemovitost dostatečně sympatická, tak zavolejte a půjdeme se na to podívat. Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy a budu se na Vás těšit! V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení!

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


SITUACE POZEMKU


MAPA SUDKOV