Prodej chalupy s velkorysým pozemkem 3571 m2, Štědrákova Lhota - PRODÁNO

24.03.2022

Máte v hlavě podnikatelské nemovitostní záměry, ale zatím jste nenašli to pravé místo pro jejich realizaci? Zbystřete! Jedno takové tady pro Vás máme a neobjevuje se v nabídce velmi často! Má v sobě velké kouzlo a hlavně velký potenciál. Pokud tedy máte velké plány, tak čtěte dál!Nabízíme k prodeji chalupu ve velmi atraktivní a žádané lokalitě Štědrákova Lhota. Chalupa je obklopena pozemkem o rozloze 3571 m2, díky kterému budete mít absolutní soukromí a také možnost realizovat vaše plány. Ve fantazii se meze nekladou. Chalupa je určena k celkové rekonstrukci a je zde tedy dostatek prostoru pro Vaši kreativitu. Aktuálně v chalupě najdete 2 pokoje, kuchyň a bývalou kuchyňku o celkové podlahové ploše 68 m2. Obytný prostor by šlo rozšířit o podkroví.

Dům je kompletně podsklepen. Nachází se zde bývalá koupelna, dílna, chodba a dva sklepy. Na chalupu je napojena stodola o výměře 40 m2. Pod ní naleznete chlívek a prostor, který se využíval pro uskladnění dřeva.

K chalupě vede polní nezpevněná cesta. K domu je přivedena elektřina. V budoucnu by bylo potřeba zřídit jímku nebo ČOV a také studnu.Štědrákova Lhota a její okolí jsou ideální pro ty, co se chtějí věnovat pěší turistice, cykloturistice, houbaření, sjezdovému nebo běžeckému lyžovaní. Přímo v obci se nachází Skiareál Panorama se dvěma vleky. I přes rozvíjející se turistický ruch si Štědrákova Lhota stále zachovává svůj venkovský ráz.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Atmosféru okolní přírody musíte zažít na vlastní kůži!

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 4.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU

SITUACE POZEMKU


MAPA ŠTĚDRÁKOVA LHOTA