Prodej historického domu v centru města Štíty

13.03.2024

Hledáte stylové bydlení s nádechem historie přímo v centru města? Máte v plánu skloubit bydlení s podnikáním? V tom případě se podívejte na tento atypický dům ve Štítech.

Dům se nachází přímo na náměstí a svou polohou nabízí několik variant k využití. Místnosti domu jsou atypicky rozmístěny. Samostatnou přízemní místnost lze předělat na prostor provozovny různého typu, záleží pouze na vaší fantazii. Dalo by se říci, že jsou v domě dvě bytové jednotky. První menší bytová jednotka o dispozici 1+1, druhá větší bytová jednotka o dispozici 3+kk. Každá s vlastní toaletou, koupelnou a balkónem, ze kterého je krásný výhled do okolní krajiny.

Dům je převážně v původním zachovalém stavu. Vytápěn je akumulačními kamny a o ohřev vody se stará el. bojler. V části domu jsou nové rozvody elektřiny. Přímo před domem je přivedena plynová přípojka a tak je možnost ji využít k vytápění domu plynovým kotlem. Kanalizace a vodovod jsou zajištěny z obecního řádu. Nově je vyvložkován komín a v roce 2017 byla nově udělaná půdní vestavba a došlo k opravavám střešní krytiny.

Za zmínku stojí také prostorný sklep. Lze v něm ukládat potraviny a sezóní věci. Ale co takhle vlastní vinný sklípek? Posedět u dobré sklenky vína můžete na jednom z balkónů nebo na zahradě za domem.

Tento dům není jen obyčejným domem, je to kousek historie města. Najdete zde spoustu prvků své doby. Například dřevěné podlahy, dveře nebo prosklenou zástěnu rozdělující kuchyňský kout od obývací části. Je jen na vás, zda-li se budete držet původního stylu nebo mu dáte nový moderní kabát.

Město Štíty leží uprostřed podhůří Orlických hor a Hrubého Jeseníku. Je tak ideálním místem pro milovníky turistiky a výletů.

Pokud vás nabídka zaujala, tak neváhejte a přijeďte se na dům podívat osobně. Ráda vás domem provedu. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také pomůžeme vyřídit nejvýhodnější hypoteční úvěr přímo na míru.

PENB: G

Diana Bartoňová

Tel: 605 981 576

Cena: 3.690.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


PŮDORYS DOMU 3.NP


PŮDORYS DOMU 4.NP


MAPA ŠTÍTY