Hrubá stavba rodinného domu 123 m2, 4+kk, ulice Norská, Šumperk

22.03.2023

Hledáte rodinný dům, který Vám poskytne moderní a příjemné bydlení v blízkosti přírody a zároveň kontakt s městem? Máme pro Vás řešení!

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu jednopodlažního rodinného domu typu bungalov. Dům je dispozičně navržen jako 4+kk s technickou místností a jeho podlahová plocha činí velkorysých 123,75 m2. Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 723 m2. Díky jeho svažitému charakteru je z domu nádherný výhled jak do okolních lesů, tak na rozhlednu háj.

Jedná se o energeticky nenáročnou novostavbu včetně moderních materiálů a technologií s minimální spotřebou energie. Dům je navržen v energetické třídě C – úsporná. Na výstavbu nosných příček byly použity cihly porotherm 30 Profi Dryfix. Okna jsou plastová s izolačními trojskly. Střecha je pultová a je pokryta PVC krytinou.

V 1.NP se nachází vstupní chodba, technická místnost, koupelna, samostatná toaleta, dva pokoje, ložnice a velký obývací pokoj propojený s kuchyní. Po celé délce domu je navržena prostorná terasa orientovaná na západ, na které si budete moct vychutnávat ty nejhezčí západy slunce každý den. U domu jsou navržena také dvě parkovací místa.

Do domu je přivedena elektřina, voda a je napojen na kanalizaci. Plyn se nachází na hranici pozemku. V současné době je zhotovena hrubá stavba včetně střešní krytiny, oken, vstupních dveří a dveří pro vstup na terasu. Máte tedy možnost doladit si dům přesně podle Vašich představ a požadavků. Podle časových a finančních možností si můžete dokončit dům svépomocí nebo je zde možnost dokončení – orientační cena za dokončení bude sdělena na prohlídkách.

Ulice Norská leží v jedné z nejnovějších obytných čtvrtí v Temenici v lokalitě Skalka. Blízko to tedy bude mít jak do přírody, tak do práce ve městě. Jde o skvělý kompromis jak pro rodiny s dětmi, tak jedince, kteří potřebují k životu zázemí velkoměsta, ale volný čas tráví raději na čerstvém vzduchu. Patříte mezi ně i Vy? Pokud ano, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce, na které probereme vše, co bude potřeba.

V současnosti probíhá dostavba domu - omítky, stropy, elektřina, voda, topení. 

Cena bude sdělena na dotaz. 


Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: NA DOTAZVIDEOPOZVÁNKA


PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE EXTERIERU


PŮDORYS DOMU


VIZUALIZACE INTERIERU


SITUACE POZEMKU


MAPA ŠUMPERK