Prodej krásného bytu 3+1 s lodžií, 72 m2, Žerotínov, Zábřeh

29.01.2024

Hledáte byt po rekonstrukci v Zábřehu, který se nachází ve výborné lokalitě a je ihned k nastěhování bez dalších investic? Tak to by se vám mohla líbit právě tato nabídka.

Bytová jednotka v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 72 m2 se nachází ve 3.NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu na ulici Žerotínov. Sestává z koupelny s vanou, ve které je dostatek místa na umístění pračky se sušičkou. Dále pak ze samostatné toalety, chodby kde se nachází vestavěná skříň, dětského pokoje, průchozího obývacího pokoje, ze kterého vejdeme do ložnice s lodžií, kuchyně s moderní kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči jako je myčka, plynová varná deska a trouba. Dětský pokoj a ložnice jsou orientovány na jihovýchod. Obývací pokoj s kuchyní pak na severozápad.

Byt prošel před pár lety vkusnou rekonstrukcí. Nové omítky, podlahy – vinyl v kombinaci s linem, rozvody elektřny a vody, zděné jádro a v celém bytě došlo k výměně oken za plastová.O vytápění se stará vlastní plynová kotelna, díky které jsou velmi přívětivé měsíční náklady na provoz bytu. Měsíční splátka SVJ spolu s fondem oprav 3.375 Kč, elektřina 1.000 Kč a plyn 200 Kč.

Příslušenství bytu tvoří prostorná sklepní kóje o výměře 3 m2 a dále je k užívání také prostorný sklep, který bez problémů pojme sezóní věci.

Parkovat můžete přímo na ulici před domem nebo na některém z veřejných parkovišť poblíž.

Lokalita domu je na všechny směry blízko, ať už k lékařům, úřadům, obchodům tak i škol. Do centra města to máte opravdu kousek. Sejdete kopec a jste přímo v centru dění.

Jestliže vás nabídka zaujala, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: D

Diana Bartoňová 🙋‍♀️

Tel: 605 981 576

Cena: 3.590.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ZÁBŘEH