Prodej pozemku se základovou deskou a stavebním povolením 4560 m2, Hanušovice

09.10.2023

Toužíte po rozsáhlém pozemku, kde budete mít dostatek soukromí a budete v bezprostředním kontaktu s přírodou? Tak to jste tady správně!Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velkorysé výměře 4560 m2, který se nachází ve městě Hanušovice. Pozemek je svažitého charakteru a díky tomu nabízí překrásné výhledy do blízkého okolí a také ty nejkrásnější západy slunce. Na pozemku již započala výstavba základové desky o rozloze 163 m2. Součástí prodeje je i kompletní projektová dokumentace, která bude k nahlédnutí na prohlídkách. Nemusíte tedy ztrácet čas běháním po úřadech, ale rovnou se můžete pustit do stavění! Dům je dispozičně navržen jako 4+kk s technickou místností, spižírnou a garáží. V plánu je i venkovní terasa o výměře 16,73 m2, která je orientovaná na jih. Pokud by vám navržený stav nevyhovoval, můžete si ho přeuspořádat dle vlastních potřeb a přání.

Přístup na pozemek je skrze zpevněnou komunikaci, která je v současnosti ve vlastnictví České republiky. Majitel má uzavřenou dlouhodobou nájemní smlouvu. Inženýrské sítě jsou zavedeny na pozemku, kanalizaci je nutné přivést k připravené šachtě, která se nachází na začátku příjezdové cesty.

Hanušovice jsou horským městem, kde se setkávají cesty od Králíků, Šumperka, Starého Města a Jeseníku. Jsou tak skvělým výchozím bodem ke krásám přírody severní Moravy. V Hanušovicích najdeme veškerou občanskou vybavenost a jsou také známé díky pivovaru Holba, kde se od roku 1874 vyrábí pivo podle původní receptury.

Pokud se chcete dozvědět více, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. Ráda Vám řeknu veškeré informace. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

Mgr. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.290.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITACE POZEMKU


MAPA HANUŠOVICE