Prodej rodinného domu na okraji obce, Chromeč, 661 m2

07.08.2023

Příležitost na nákup tohoto domu vám otevírá dveře k vytvoření domova dle vlastních představ a preferencí. Dům se nachází na okraji oblíbené obce Chromeč, kde klid a pohoda jdou ruku v ruce. Pozemek o rozloze 661 m2 vám nabízí soukromí se základní občanskou vybaveností a dobrou dostupností do okolních měst Šumperk – Zábřeh.

Dispozice: První nadzemní podlaží nabízí 3 pokoje, kuchyň, koupelnu a samostatnou toaletu. 2.NP je pak vybaveno 4 pokoji, které vám mohou sloužit jako ložnice, pracovny či další úložné prostory. Výměra obytné plochy činí zhruba 130 m2.

Tento zděný rodinný dům je celý podsklepen, v suterénu se pak nachází především technické zázemí, skladovací prostory a kotelna. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, připojení na obecní kanalizaci je samozřejmostí. Voda je k dispozici ze vlastní studny a připojení na obecní řadu je možné.

Nemovitost nabízí nejen domov, ale také praktickou vedlejší stavbu, která zahrnuje garáž a dílnu. Ideální pro hobby, uložení vašich nápadů nebo vozového parku. Parkovat je možné také přímo na pozemku nebo na ulici, která je mimo hlavní dopravní tah.

Tato nabídka je určena pro rodiny s dětmi, které hledají klidné prostředí, pro kreativní duše, které se pustí do přestavby anebo milovníky přírody a venkovského bydlení mimo městský ruch.

Náš tým realitních profesionálů je připraven vám pomoci s každým krokem. Rádi vám také zajistíme nejvýhodnější variantu financování hypotéčním úvěrem. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna a jsme zde, abychom vám poskytli veškeré potřebné relevantní informace, které vám pomohou udělat správné rozhodnutí.

Kontaktujte nás ještě dnes, domluvte si osobní schůzku a udělejte první krok k vašemu novému začátku. Těšíme se na setkání s vámi.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.390.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA CHROMEČ