Rodinný dům v obci Valšov, okres Bruntál

11.10.2022

Hledáte menší domeček za rozumné peníze, který si můžete kompletně přebudovat podle svých představ? Kde nebudete muset řešit zdlouhavé a problematické vyřizování stavebního povolení a všeho ostatního, co by Vás jinak čekalo u novostavby?

Tak právě pro Vás máme tuto nemovitost ke kompletní rekonstrukci v malé obci Valšov jen 3 minuty jízdy autem od krásné přehrady Slezská Harta. Ano, na tomto domečku Vás čeká opravdu spousta práce, ale ve výsledku to bude stát za to a nakonec budete mít pěkné stavení k odpočinku, bydlení, nebo na krátkodobé pronajímání. To už ale necháme na Vás a Vaší fantazii.

V přízemí domu se nachází 3 pokoje, toaleta, koupelna, spíž a velká chodba. V podkroví jsou další dva malé pokojíčky. Trámy a celková konstrukce střechy je ve velmi dobrém stavu a nikde do domu nezatéká. Celková podlahová plocha domu je 100 m2. K domu dále náleží pozemek o rozloze 371 m2. Majitel domu však vlastní další pozemky hned vedle a v případě zájmu by bylo možné po domluvě část pozemku odkoupit. Odpady jsou zde svedeny do septiku, který je vedle domu. Voda je napojena z vlastní kopané studny, je však možnost i připojení na vodu obecní, která je přivedena přímo na pozemek. Topení zde bylo řešeno na tuhá paliva, to je však potřeba kompletně přebudovat.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Atmosféru okolní přírody musíte zažít na vlastní kůži!

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

PENB: G

Lukáš Rozman 🙋‍♂️

Tel: 731 400 445

Cena: 1.421.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU