Prodej skiareálu 5549 m2 v obci Karlov u Paseky - ZRUŠENO

19.07.2022

Máte podnikavého ducha a nebojíte se výzev? Tak právě pro vás nám přistála do nabídky tahle výjimečná a specifická nemovitost.

Máme pro vás k prodeji skiareál v Karlově u Paseky, který je vzdálen jen 30 minut jízdy od města Olomouc a první lyžaře zde na kopec vyvezl vlek v roce 1971.

Lyžařský areál je rozdělen na dvě části. V levé části je vlek poma a svah o délce cca 220 m a je zde nainstalováno osvětlení pro večerní lyžování. Pravá část svahu je určena především pro děti a začínající lyžaře. Ve spodní části svahu je dále k dispozici chata se zázemím pro malé občerstvení a odpočinek pro lyžaře s posezením u krbových kamen, nebo je možnost také využít venkovní zastřešené posezení hned vedle chaty.

Z celkové výměry cca 2 ha všech pozemků, které jsou využívány pro provoz skiareálu, je k prodeji pozemek o velikosti 5.549 m2 na kterém stojí chata a technická místnost pro provoz vleku. Ostatní pozemky jsou v nájmu od místní obce. Dále je součástí prodeje samozřejmě veškeré vybavení vleku včetně starší rolby pro úpravu svahu.

Karlov u Paseky leží na hraně náhorních plošin Nízkého Jeseníku a byl první vesnicí Olomoucka, kam se jezdilo na lyže. Nyní čeká na nového majitele, který mu vdechne opět život a nemusí se jednat pouze o zimní sezónu. Dnes je spousta možností využití i v letních měsících. 

Můžete zde provozovat jízdu na horských koloběžkách, horské káry a na dětském svahu můžete vybudovat třeba bludiště z balíků slámy, což bude atrakcí nejen pro ty nejmenší . Tento areál nabízí spoustu možností využití, ale to už záleží jen na vás. Byla by velká škoda, aby takové krásné místo opět neožilo.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat rád vám sdělím bližší informace a sejdeme se společně na tomto krásném místě.

Lukáš Rozman 🙋‍♂️

Tel: 731 400 445

Cena: 2.230.000 Kč (včetně vybavení)


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA KARLOV U PASEKY