Prodej stavebního pozemku 2133 m2 na úpatí Jeseníků, Zlatý Potok

13.11.2023

Jsou Jeseníky vaší srdeční záležitostí a stále hledáte místo, kde si budete moct postavit krásnou chalupu uprostřed přírody? Místo, kam se budete rádi vracet a zažívat nejrůznější dobrodružství? Tak se pozastavte u téhle nabídky!

Nabízíme k prodeji soubor tří pozemků o celkové výměře 2133 m2, které se nachází v obci Malá Morava, katastrální území Zlatý Potok. Pozemek leží podél cesty, která se line celým Zlatým Potokem. Dva z pozemků o výměře 1146 m2 jsou určeny k výstavbě a jejich zastavitelná plocha je 40 %. Postavit zde tedy můžete i větší objekt. Na hranici pozemku je vybudována elektrická přípojka. Vodu a odpady je potřeba řešit vlastní cestou.

Místo je jako stvořené pro ty, co hledají klid, pohodu a krásnou přírodu, ale také pro ty, co milují aktivní odpočinek. Zlatý Potok je skvělým výchozím bodem do jednoho z nejoblíbenějších lyžařských středisek ski areál Dolní Morava se svou dominantou "Stezkou v oblacích" a nově vybudovaným visutým mostem, který patří ke středoevropským raritám. Zábavu si zde však najdete v každém ročním období.

Pokud hledáte místo k rekreaci nebo investici, určitě se přijeďte podívat právě sem! Tímto Vás zvu na prohlídku a budu se Vás těšit.

Ing, Vendula Kvapilová
Tel: 732 419 933

Cena: 4.200.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA ZLATÝ POTOK