Prodej stavebního pozemku 25.788 m2, Rapotín, okres Šumperk

15.02.2023

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 25.788 m2, který se nachází v obci Rapotín, pouhých 7 km od okresního města Šumperk. Pozemek je rovinatý a slunný. Dle územního plánu se jedná o plochy smíšení, obytné a hlavním využitím je bydlení v rodinných domech. Je zde tedy potenciál vybudování několika stavebních parcel. Veškeré inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku. V územním plánu je zanesena příjezdová komunikace, kterou bude vhodné přemístit v rámci změny územního plánu. Ta by měla proběhnout začátkem roku 2024. V horní části pozemku se nachází ochranné pásmo vysokého napětí a ve spodní části ochranné pásmo vodovodního přivaděče. K lokalitě je již vytvořen situační výkres, který zobrazuje rozčlenění pozemku na celkem 17 parcel od 900 m2 - 2100 m2.

Obec Rapotín leží na Severní Moravě, pouhých 7 km od okresního města Šumperk. Jedná se o velmi žádanou lokalitu a to díky blízkosti okresního města, ale také Jeseníků a tedy krásné přírody. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Škola, školka, pošta, restaurace i zdravotnické středisko.

Pokud máte zájem o více informací, tak se na mě neváhejte obrátit. V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 29.900.000 KčSITUACE POZEMKU


VIDEOPOZVÁNKA