Prodej venkovského stavení s pozemkem 5.400 m2 a velkým potenciálem - REZERVACE

18.07.2022

Hledáte dům nebo spíše menší statek na vesnici, ale přitom chcete mít město na dosah ruky? Dům s velkým pozemkem, velkou garáží a stodolou, kde budete moci ustájit třeba koně nebo pořádat svatby? Tak potom právě pro vás máme tuto nemovitost v obci Dolní Sukolom, kde se vašim nápadům klást meze rozhodně nebudou.

Samotný dvoupodlažní dům prošel již částečnou rekonstrukcí. Byla zde udělána kompletně nová střecha včetně krovu a jako krytina přišla pálená taška s glazurou, plastová okna, rozvody topení v mědi a deskové radiátory, rozvody vody a odpady. O topení se zde stará kotel na tuhá paliva, který je v kotelně hned vedle domu. V obývacím pokoji jsou potom další samostatná krbová kamna. Ohřev vody je řešen kombinovaným bojlerem. Voda je z vlastní kopané studny, ale na pozemku je přivedena i městská voda a není tedy problém se napojit. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plyn je také na hranici pozemku a je tedy možnost přivedení do domu.

V 1.NP je nyní obyvatelná část domu o dispozici 4+KK, ale v 2.NP jsou k dispozici další 3 pokoje, které čekají na rekonstrukci. K domu dále naleží kotelna, dílna, garáž a obrovská stodola, která vám poskytne spoustu možností využití, záleží jen na vaší fantazii.

Celková plocha pozemku je krásných 5.400m2

Podlahová plocha domu 1.NP 130 m2, 2.NP 103 m2

Máte zájem o více informací a osobní prohlídku? Ozvěte se a přijďte se přesvědčit, zda tato nabídka není to pravé ořechové právě pro vás.

Dům bude připraven k předání nejpozději ke konci 11/22

Financování nákupu této atraktivní nemovitosti vám rádi pomůžeme zařídit.

PENB:

Lukáš Rozman 🙋‍♂️

Tel: 731 400 445

Cena 5.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU

MAPA DOLNÍ SUKOLOM