Prodej venkovského stavení s pozemkem 5.400 m2 a velkým potenciálem - PRODÁNO

09.01.2023

Hledáte dům nebo spíše menší statek na vesnici, ale přitom chcete mít město na dosah ruky? Dům s velkým pozemkem, velkou garáží a stodolou, kde budete moci ustájit třeba koně nebo pořádat svatby? Tak potom právě pro vás máme tuto nemovitost v obci Dolní Sukolom, kde se vašim nápadům klást meze rozhodně nebudou.

Samotný dvoupodlažní dům prošel již částečnou rekonstrukcí. Byla zde udělána kompletně nová střecha včetně krovu a jako krytina přišla pálená taška s glazurou, plastová okna, rozvody topení v mědi a deskové radiátory, rozvody vody a odpady. O topení se zde stará kotel na tuhá paliva, který je v kotelně hned vedle domu. V obývacím pokoji jsou potom další samostatná krbová kamna. Ohřev vody je řešen kombinovaným bojlerem. Voda je z vlastní kopané studny, ale na pozemku je přivedena i městská voda a není tedy problém se napojit. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plyn je také na hranici pozemku a je tedy možnost přivedení do domu.

V 1.NP je nyní obyvatelná část domu o dispozici 4+KK, ale v 2.NP jsou k dispozici další 3 pokoje, které čekají na rekonstrukci. K domu dále naleží kotelna, dílna, garáž a obrovská stodola, která vám poskytne spoustu možností využití, záleží jen na vaší fantazii.

Celková plocha pozemku je krásných 5.400 m2.

Podlahová plocha domu 1.NP 130 m2, 2.NP 103 m2.

Máte zájem o více informací a osobní prohlídku? Ozvěte se a přijďte se přesvědčit, zda tato nabídka není to pravé ořechové právě pro vás.

Dům je novým majitelům okamžitě k dispozici.

Financování nákupu této atraktivní nemovitosti vám rádi pomůžeme zařídit.

PENB: G

Lukáš Rozman 🙋‍♂️

Tel: 731 400 445

Cena 5.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU

MAPA DOLNÍ SUKOLOM