Profesionální projekt z THE SIMS 4

21.01.2019

Jak už jsem se zmínila, představa o celé rekonstrukci byla celkem jasná. Přiznám se, že jasno teda měla hlavně Lucka, která má něco jako 6. smysl a hned všechno vidí. Během pár dní to všechno vymyslela skoro do detailu, zatímco já jsem řešila spíš materiální a personální otázky, představila mi profesionální vizualizaci budoucího stavu... Tady je!

Možná vám to přijde povědomé... je to tak! Pro vytvoření návrhu jsme použily známou PC hru The Sims 4 :D Samozřejmě k dokonalosti to má daleko, ale podle mě pro představu naši a potom i našich řemeslníků, naprosto dostačující. Všechno se nedá nacpat do kostiček 1 x 1 m, ale i tohle měřítko nám vlastně pomohlo zobrazit si celkový prostor. A protože od začátku řešíme malý dům na malém pozemku, tak bylo maximální využití prostoru celkem zásadní věc. Ale o tom později.

Tady se můžete podívat, jak vypadá realita. Je pravda, ještě jsme se nedostaly pořádně na pozemek, na druhou stranu tohle ani není úplně aktuální foto, bude to někdy z léta 2018, ale jako důkaz, myslím, dobrý :)

Tady je pár dalších obrázků, musím, říct, že i v interiéru nám The Sims 4 udělalo dobrou službu. Stavíte barák? Tak jedině s The Sims :D