PRONÁJEM bytu 2+1 se šatnou, 60 m2, nám. Kosmonautů, Mohelnice - PRONAJATO

18.10.2022

Kdo chce bydlet v Mohelnici - městě s dostatkem pracovních příležitostí a dobrým dopravním spojením do Olomouce - v bytě s veškerou občanskou vybaveností na dosah, bezproblémovým parkováním a nízkými měsíčními náklady na bydlení? Tak přesně takové bydlení pro Vás máme k pronájmu.

Byt o velikosti 2+1 s výměrou 60 m2 včetně lodžie orientované na jih (necelé 4 m2) se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici nám. Kosmonautů v Mohelnici.

Byt je orientován na východ a západ a má neprůchozí pokoje. Z chodby tak projdete do kuchyně, do každého ze dvou obytných pokojů nebo do velmi užitečné komory/šatny, kam lze pohodlně umístit veškerý "materiál" a ještě pohodlněji za ním pouze zavřít dveře. Z kuchyně se dostanete do koupelny se zděným jádrem.

V kuchyni se nachází udržovaná kuchyňská linka s kombinovaným sporákem, ledničkou a mikrovlnnou troubou. V koupelně najdete vanu, umyvadlovou skříňku se zrcadlem, pračku a wc. V ložnici na Vás čeká rám postele a skříň, v obývacím pokoji pak obývací stěna s televizí.

Co se nevejde do komory, pojme sklepní prostor, který má rovněž zajímavou výměru cca 3 m2, žádná metrová drátěná klec Vás tady nečeká. Dále jsou k dispozici společné prostory.

Vytápění bytu a ohřev vody je dálkový. Jeho orientace na východ a západ, poloha v rámci bytového domu a provedená revitalizace, to vše dává dohromady recept na velice příznivé náklady na bydlení.

Nájemné je stanoveno na 11.500 Kč + cca 1.142 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Zálohy na elektřinu ve výši cca 1.500 Kč a plyn ve výši cca 300 Kč si hradí nájemce sám. Vratná kauce činí 20.000 Kč a provize realitní kanceláři 11.500 Kč + DPH.

Byt je volný ihned.

PENB: B

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA MOHELNICE