PRONÁJEM bytu 3+1 v rodinném domě se zahradou, 72 m2, Sudkov - PRONAJATO

14.12.2022

Co byste řekli bytu na vesnici, který má spoustu výhod jako rodinný dům? Kousek zahrady, venkovní dílna, parkovací stání...

Nabízíme k pronájmu prostorný byt, který se nachází v 1.NP rodinného domu se třemi byty v obci Sudkov. Dům leží u cesty, která je spojkou mezi obcemi Sudkov a Kolšov. U domu se nachází zahrada, která je rozdělena mezi jednotlivé byty. Samotný byt má dispozici 3+1 a skládá se z obýváku, kuchyně, dvou pokojů, koupelny s vanou, samostatné toalety a chodby. Celková výměra bytu je 72 m2. V bytě jsou skvěle řešeny úložné prostory. V koupelně se nachází vana.

Vytápění je v bytě řešeno elektrokotlem a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi. K bytu patří také kousek zahrady, která je bezesporu velkou výhodou nejen pro rodiny s dětmi. Pánové pak mohou ocenit uzamykatelnou dílnu/sklad, který se nachází na zahradě. K bytu náleží sklepní prostor, kde můžeme uskladnit ovoce nebo zeleninu. Parkování je možné před domem nebo v přilehlé ulici.

Byt se pronajímá částečné vybaven. Nájemné je stanoveno na 8.500 Kč + 1.000 Kč záloha na vodu. Nájemník si na sebe přepisuje elektřinu (orientační výše záloh cca 4.500 Kč). Vratná kauce je 15.000 Kč a provize realitní kanceláři 8.500 Kč + DPH.

Byt je ihned k nastěhování.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a půjdeme se na to spolu podívat!

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


SITUACE POZEMKU


MAPA SUDKOV