PRONÁJEM krásného bytu 1+kk s parkovacím stáním, 29 m2, Bludovská, Šumperk 

02.02.2024

Chcete bydlet v bytě na dobré adrese v Šumperku, ve kterém je všechno nové a budete mít jistotu, že vždy zaparkujete? Tento krásný byt 1+kk k pronájmu Vám toto zaručí.

Byt s výměrou 29 m2 se nachází v 1.NP cihlového domu na ulici Bludovská. Okna jsou orientována na jihovýchod, takže si užijete spoustu slunečních paprsků. V bytě je všechno nové a má plastová okna. Z chodby, v níž se nachází vestavěná skříň, vejdete buď do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlovou skříňkou a wc, nebo do pokoje, v němž se nachází kuchyňský kout s vestavěnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a lednicí.

K bytu dále patří sklep o velikosti 2 m2 nacházející se hned naproti bytu a parkovací stání před domem. K dispozici je i společná kolárna.

O vytápění se stará kondenzační kotel v domě, který rozvádí teplo do podlahového topení ovládaného vlastním termostatem. Budete tak mít příjemný pocit tepla "od nohou", úsporu energie a místa díky nepřítomnosti radiátorů.

Nájemné je stanoveno na 9.000 Kč + cca 2.000 Kč tvoří zálohy na služby a energie spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 25.000 Kč a provize realitní kanceláři 9.000 Kč + DPH.

Byt bude k dispozici od 1.3.2024. 

PENB: B

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK