PRONÁJEM krásného bytu 1+kk s předzahrádkou, 33 m2, Bludovská, Šumperk

02.02.2024

Bydlí se v tom, nachází se to v Šumperku a je to nové a barevné - co je to? Přece bytový dům na Bludovské. A právě zde Vám nabízíme pronájem krásného bytu 1+kk.

Tento byt s výměrou 33 m2 se nachází v 1.NP cihlového domu. Okno i balkonové dveře jsou orientovány na jihovýchod, a to přímo do zahrádky o velikosti 52 m2, která náleží k bytu. Takže pokud toužíte pěstovat květiny či zeleninu nebo jen tak posedět u něčeho dobrého venku na čerstvém vzduchu, stačí vyjít balkonovými dveřmi před byt. K bytu dále patří sklep o velikosti 2 m2, k dispozici je i společná kolárna.

Vytápění je ústřední plynové z teplárny, stejně jako ohřev vody. Náklady jsou ale velmi nízké.

V bytě je všechno nové a má plastová okna. Z chodby, v níž se nachází vestavěná skříň, vejdete buď do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlovou skříňkou a wc, nebo do pokoje, v němž se nachází kuchyňský kout s vestavěnou troubou s indukční varnou deskou. Z pokoje pak vyjdete ven na předzahrádku.

Nájemné je stanoveno na 9.000 Kč + cca 2.500 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 25.000 Kč a provize realitní kanceláři 9.000 Kč + DPH.

Byt je k dispozici od 1.3.2024.

PENB: B

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764


FOTOGALERIE


PŮDORYS NEMOVITOSTI


MAPA ŠUMPERK