PRONÁJEM krásného bytu 1+kk se zahrádkou a parkovacím stáním, 37 m2, Pionýrů, Uničov

19.09.2023

Tentokrát pro Vás máme opravdovou perličku – byt k pronájmu s terasou, zahrádkou, sklepem i parkovacím stáním. Navíc se nachází v nově postaveném cihlovém domě, ve kterém v současné době ještě téměř nikdo nebydlí.

Byt o dispozici 1+kk a výměře 37 m2 se nachází v 1.NP cihlového domu na ulici Pionýrů v Uničově. Dům je nově postaven, v bytě tedy ještě nikdo nebydlel a v současné době prochází posledními úpravami. Z chodby, v níž se bude nacházet vestavěná skříň, lavice a věšáky, vejdete buď do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlovou skříňkou se zrcadlem a WC, nebo do pokoje. Do něj se nyní na míru vyrábí kuchyňská linka s vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou, troubou a varnou deskou. Její součástí bude i barový stolek s židlemi.

Z pokoje se dostanete na terasu a zahrádku o velikosti 44 m2. Okna i zahrádka jsou orientovány na jihozápad, takže si sluníčka užijete celé odpoledne až do večera.

K bytu dále patří sklepní kóje a parkovací stání před domem. K dispozici je i společná kolárna.

Nájemné je stanoveno na 11.000 Kč + cca 2.300 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 22.000 Kč a provize realitní kanceláři 11.000 Kč + DPH.

Byt bude k dispozici od 1.11.2023.

PENB: B

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Telefon: 728 456 764PŮDORYS BYTU


MAPA UNIČOV