PRONÁJEM krásného bytu 2+kk s mezonetovým patýrkem, prostornou terasou a šatnou v centru Šumperka

22.04.2024

Hledáte byt k pronájmu a máte pocit, že vaše požadavky na jeho parametry jsou z kategorie "nesplnitelné"? Jste nároční? Pravděpodobně pro vás bude tedy určena naše nová nabídka.

Byt o velikosti 120 m2, který nabízí veškerý komfort a pohodlný život v centru města, se nachází na ulici A. Kašpara v Šumperku.

Stylovka o atypické dispozici 2+kk je doplněna o patýrko, které může sloužit například pro ubytování návštěv a o zabudovanou prostornou šatnu. Byt s dubovou podlahou je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, vestavným úložným systémem na chodbě a v pokoji a pračkou. Chytře řešený úložný prostor najdete i v obýváku. Zaujme vás jistě také velká koupelna, která je vybavena sprchovým koutem i vanou, k dispozici jsou 2 umyvadla, toaleta a bidet. V bytě se také nachází druhá samostatná toaleta.

Součástí pronájmu je zastřešená vybavená terasa, která představuje dostatečně velký prostor pro spoustu zábavy, dále je k užívání komora v přízemí, dobrá, například, k uskladnění sportovního vybavení, prostorná půda a v neposlední řadě, v centru města velmi ožehavé téma - parkování. Vlastní parkovací místo ve dvoře zajistí, že nemusíte hledat parking kilometr od domu. I druhé auto zaparkujete pohodlně. Součástí parkování bude také rychlonabíječka pro elektromobily.

Byt je vytápěn centrálně plynovým kotlem a existuje také možnost topit krbem v obývacím pokoji. Průduchy jsou rozvedeny do celého bytu, výkon je tedy dostatečný a je jen na vás, jakou variantu zvolíte. Pohodlí vs. romantika? A pokud jste spíš pragmatici, tak můžete na vytápění nahlížet spíš ze strany nákladů. Dnes je fajn mít v záloze řešení nezávislé na elektřině či plynu, že ano?

Nájemné je stanoveno na 22.000 Kč za měsíc, kauce 2 měsíční nájmy a provize RK 1 nájem + DPH. Náklady jsou aktuálně nastaveny zálohově okolo 5.000 kč, plyn i elektřinu si na sebe přepíše nový nájemce.

Více informací si řekneme osobně na prohlídce, veškeré vychytávky, detaily a technologie vám představíme na místě. I s ohledem na charakter nemovitosti hledáme spolehlivé a dlouhodobé nájemníky, se kterými bude rozumná domluva.

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte, domluvíme vše potřebné a už velice brzy si můžete užívat všech výsad bydlení v centru, byt je totiž k dispozici od 1.6.2024.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK