PRONÁJEM krásného bytu 2+kk s mezonetovým patýrkem, prostornou terasou a šatnou v centru Šumperka - PRONAJATO

12.07.2022

Hledáte byt k pronájmu a máte pocit, že vaše požadavky na jeho parametry jsou z kategorie "nesplnitelné"? Jste nároční? Pravděpodobně pro vás bude tedy určena naše nová nabídka.

Byt o velikosti 104 m2, který nabízí veškerý komfort a pohodlný život v centru města, se nachází na ulici A. Kašpara v Šumperku.

Stylovka o atypické dispozici 2+kk je doplněna o patýrko, které může sloužit například pro ubytování návštěv a o zabudovanou prostornou šatnu. Byt s dubovou podlahou je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, vestavným úložným systémem na chodbě a v pokoji a pračkou. Chytře řešený úložný prostor najdete i v obýváku. Zaujme vás jistě také velká koupelna, která je vybavena sprchovým koutem i vanou, k dispozici jsou 2 umyvadla, toaleta a bidet. V bytě se také nachází druhé samostatné WC.

Součástí pronájmu je zastřešená vybavená terasa (20 m2), která představuje dostatečně velký prostor pro spoustu zábavy, dále je k užívání komora v přízemí, dobrá, například, k uskladnění sportovního vybavení, prostorná půda a v neposlední řadě, v centru města velmi ožehavé téma - parkování. Vlastní zastřešené parkovací místo ve dvoře zajistí, že nemusíte hledat parking kilometr od domu. I druhé auto pohodlně zaparkujete. Součástí parkování bude také již připravovaná rychlonabíječka pro elektromobily.

Byt je vytápěn centrálně plynovým kotlem a existuje také možnost topit krbem v obývacím pokoji. Průduchy jsou rozvedeny do celého bytu, výkon dostatečný, takže je jen na vás, jakou variantu zvolíte. Pohodlí vs. romantika? A pokud jste spíš pragmatici, tak můžete na vytápění nahlížet spíš ze strany nákladů. Dnes je fajn mít v záloze variantu nezávislou na elektřině či plynu, že ano?

Do konce roku 2022 majitelé také plánuji dostavět vlastní fotovoltaickou elektrárnu na střeše domu, což se projeví sníženými náklady na energie.

Nájemné je stanoveno na 22.000 Kč za měsíc, kauce 2 měsíční nájmy a provize RK 1 nájem + DPH. Náklady jsou aktuálně nastaveny zálohově okolo 5.000 kč, plyn i elektřinu si na sebe přepíše nový nájemce.

Více informací si řekneme osobně na prohlídce, veškeré vychytávky, detaily a technologie vám představíme na místě. I s ohledem na charakter nemovitosti hledáme spolehlivé a dlouhodobé nájemníky, se kterými bude rozumná domluva.

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte, domluvíme vše potřebné a už velice brzy si můžete užívat všech výsad bydlení v centru, byt je totiž okamžitě k dispozici.

Cena: 22.000 Kč/měs. + energie

Tel: 777 162 300

Mgr. Veronika Chládková


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK