PRONÁJEM nadstandardního bytu 5+1, 227 m2 s obchodním prostorem v přízemí, Štíty

12.04.2023

Speciální balíček pronájmu představuje exkluzivní bytovou jednotku ve 2.NP o výměře 227 m2 s podobně velkým komerčním prostorem v přízemí, který donedávna sloužil jako obchod. Nemovitost se nachází přímo v centru, na náměstí ve Štítech, v okrese Šumperk.

Byt má dispozici 5+1 s velkou šatnou, obrovským obývacím prostorem, pracovnou, 3 koupelnami, saunou, balkonem apod. Svojí dispozicí umožňuje rozdělení na 2 bytové jednotky, lze doplnit kuchyňskou linku a vzniknou naprosto samostatné celky. Byt je částečně vybaven, je zde k dispozici vestavný nábytek, vybavená kuchyně aj. další vybavení dle dohody s vlastníkem.

Byt je po nákladné rekonstrukci, která sice proběhla v letech 2016 - 2018, je velmi stylová a nadčasová a kvalitní provedení není třeba zdůrazňovat.

Byt je stejně jako obchodní prostor vytápěn kotli na plyn, komerce je vybavena také klimatizačními jednotkami. Parkovat lze přímo na náměstí.

Pokud hledáte nadstandardní bydlení a u toho podnikáte, můžete tyto 2 věci spojit na jednom místě. V historickém centru městečka Štíty.

Vlastník nemovitosti preferuje pronájem nemovitosti jako celku a vyhrazuje si právo výběru nájemce dle jím stanovených kritérií. Hledáme seriózní, dlouhodobé, zodpovědné a bezproblémové nájemce.

Pro další informace k nabídce a prohlídku volejte makléři.


Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300 

Cena: K JEDNÁNÍPŮDORYS BYTU


KOMERČNÍ PROSTOR


PŮDORYS KOMERČNÍHO PROSTORU


MAPA ŠTÍTY