PRONÁJEM menšího bytu 1+1, 32 m2, Nová, Postřelmov

28.08.2023

Hledáte bydlení na vesnici? Bydlení v rodinném stylu? Tak právě tady ho najdete!

Nabízíme k pronájmu panelový byt o dispozici 1+1 a výměře 32 m2, který se nachází v panelovém domě ve 4.NP bez výtahu. Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Najdeme zde chodbu s úložnými prostory, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, kuchyni a pokoj, který je orientovaný na východ. Byt se pronajímá včetně elektrického sporáku, pračky a menší lednice. Stačí si tedy vybavit pokoj a můžete začít bydlet. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje.

V domě je plynová kotelna, která se stará jak o vytápění, tak i o ohřev vody. Měsíční nájemné je stanoveno na 8.000 Kč. Pravidelné měsíční náklady na služby a energie spojené s užíváním bytu jsou cca 2.500 Kč. Nájemník si na sebe přepíše elektřinu – cca 800 Kč. Kauce je stanovena na 16.000 Kč. Provize realitní kanceláři je 8.000 Kč + DPH.

V domě dále najdeme společnou sušárnu a kočárkárnu/kolárnu. Velkým benefitem je společná zahrada, na které se nachází posezení a spousta zábavy pro děti v podobě kolotoče, skluzavky a pískoviště. V celém domě panuje rodinná atmosféra. Parkování je možné před domem.

V těsné blízkosti domu se nachází mateřská i základní škola, obchod, restaurace, knihovna, autobusová zastávka a mnoho dalšího. Z Postřelmova je dobrá dojezdová vzdálenost do města Zábřehu i Šumperka.

Byt je ihned k dispozici a je určen k dlouhodobému pronájmu.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933PŮDORYS BYTU


MAPA POSTŘELMOV