PRONÁJEM panelového bytu s lodžií 3+1, 60 m2, Bratrušovská, Šumperk

15.05.2024

Byt 2+1 vám už nestačí? Potřebujete o jeden pokoj navíc? Tak se zkuste podívat na tuhle nabídku, třeba oslaví právě vás!

Nabízíme k pronájmu panelový byt, který se nachází v 5.NP na ulici Bratrušovská v Šumperku. Dispozičně je byt řešen jako 3+1 a jeho výměra je 60 m2. Byt se skládá z prostorné chodby, dětského pokoje, ložnice, koupelny s vanou, samostatné toalety a obývacího pokoje, ze kterého je výstup na lodžii. Ta je orientovaná na východ a jsou z ní výhledy do zeleně. Byt je v původním, zachovalém stavu. Jádro je umakartové, okna jsou plastová. V domě je výtah. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje.

Vytápění i ohřev teplé vody je v bytě řešeno dálkově. Není tedy potřeba se o nic starat. Měsíční náklady za služby a energie spojené s užíváním bytu jsou cca 5.500 Kč. Nájemné je stanoveno na 10.000 Kč. Kauce činí 20.000 Kč a provize realitní kanceláří je 10.000 Kč + DPH.

Ulice Bratrušovská je klidnou lokalitou, ze které je to jen pár korků do přírody. V blízkosti se nachází i veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné před domem.

Byt je ihned k nastěhování a je určen k dlouhodobému pronájmu.

Pokud vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídku.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel.: 732 419 933PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK