PRONÁJEM prostorného panelového bytu 3+1, 70 m2, Čajkovského, Šumperk - PRONAJATO

12.01.2023

Sháníte prostorný byt v jedné z nejlepších lokalit v Šumperku? Tak možná právě tato tři plus jednička na ulici Čajkovského čeká na Vás. Byt je vhodný pro rodinu nebo studenty, kteří upřednostňují soukromí bytu před internátem.

Byt o dispozici 3+1 s užitnou plochou 77 m2 a lodžií se nachází ve 3.NP panelového bytového domu s výtahem. Je v původním stavu, má plastová okna a v koupelně bylo obloženo umakartové jádro.

Úložné prostory jsou nadstandardní, kromě klasického příslušenství se můžete těšit na šatnu s navazující vestavnou skříní, kterou najdete hned při vstupu do bytu. Chodba je průchozí do všech tří obytných pokojů, kuchyně a na WC. Z kuchyně se dostanete do koupelny nebo opět do jednoho z pokojů. Dva pokoje, včetně toho s lodžií, jsou orientované na jih, kuchyně a další pokoj potom na sever.

Vytápění bytu i ohřev vody je ústřední plynové z teplárny.

K bytu náleží sklep a společná kolárna a kočárkárna a také komora, která se nachází mimo bytový prostor, v mezipatře bytového domu. Parkování je možné přímo před domem.

Nájemné je stanoveno na 9.000 Kč + 5.536 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 10.000 Kč a provize realitní kanceláři 9.000 Kč + DPH.

Byt je ihned k dispozici.

PENB: C

Mgr. Ivana Uhlířová 

Tel: 728 456 764PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK