PRONÁJEM RD se dvěma byty 3+1 a zahradou, Nemile - PRONAJATO

22.09.2022

Co si takhle místo nákupu rodinného domu nejdříve vyzkoušet, jaké to fungování na baráku vůbec je?

Dům, který si u nás můžete pronajmout, najdete kousek od Zábřeha, v obci Nemile. Plocha bytu ve vyvýšeném přízemí je 86 m2 a horní byt má 85 m2 plus terasa dole a nahoře balkón. Na zmíněnou terasu se dostanete ze společné chodby a z terasy pak přímo na krásně udržovanou zahradu, na které najdete jak okrasné květiny, tak i něco na mlsání. Dál na zahradě najdete kůlny, kde uskladníte veškeré nářadí, kola, motorku atd., ale i napěchovanou šupni se dřevem a uhlím na celou zimu! Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, který je umístěn ve sklepě a je přístupný pouze zvenku. Navíc ve spodním bytě dotápí krbová kamna, která jsou v obývacím pokoji. V horním bytě pak pro změnu najdete 2x kamínka a v případě nouze je v každém pokoji i elektrický přímotop, takže zimy se bát opravdu nemusíte. Dům se pronajímá jako celek a je částečně vybaven.

Celková výměra pozemku je 535 m2. Parkování je možné na zahradě před domem.

Nájemné je stanoveno na 14.000 Kč + cca 600 Kč vodné, stočné, nový nájemce si na sebe napíše elektřinu. Vratná kauce činí 14.000 Kč a provize realitní kanceláři 14.000 Kč + DPH.

Hledáme dlouhodobého a spolehlivého nájemce, pokud máte zájem pronajmout si rodinný dům, kterých je na trhu jako šafránu, zavolejte a budu se na vás těšit na prohlídce, kde si povíme podrobnosti.

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE DOMU


MAPA NEMILE