PRONÁJEM skladovacích paletových míst, SKŘIVAN BUSINESS PARK, ŠUMPERK

19.03.2024

Skladujte své zboží na paletách

Ve 2.NP hlavního skladu Skřivanu jsou zákazníkům k dispozici paletová místa. Kapacita se neustále mění, aktuálně je připraveno až 240 míst. Cena za uskladnění 1 palety činí 100 Kč měsíčně. Palety jsou umístěny v regálovém systému a v případě zájmu lze zajistit také jejich manipulaci, kdy za 1 paletu zaplatíte 30 Kč.

Pokud máte zájem o uskladnění palet, zavolejte, zjistěte aktuální dostupnost a domluvte si schůzku. Pro plátce DPH k ceně připočtěte 21% daň.

Cena: 100 Kč /měs./ paleta

Nájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300


Vítáme vás v objektu bývalé šumperské pekárny Skřivánčí dvůr. Tato nemovitost má od podzimu roku 2021 nového majitele a postupně se přeměňuje na moderní komerční komplex, který nabídne dostatek skladovacích ploch, které vznikají na půdorysu bývalé výrobní haly. Původní administrativní budova pekárny se promění v moderní kancelářské prostory, dále v areálu najdou místo také ubytovací kapacity, které vzniknou v prostrou vrátnice. V objektu je také množství drobných prostor, které slouží menším podnikatelům.

Jestliže k Vašemu podnikání potřebujete podobné zázemí, můžete se i vy stát součástí tohoto nového projektu s názvem SKŘIVAN BUSINESS PARK.VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE OBJEKTU

MAPA ŠUMPERK