PRONÁJEM nového bytu 2+kk, 52 m2, Sušilova Zábřeh - PRONAJATO

14.05.2022

Co takhle se každé ráno probudit za vůně čerstvého pečiva? Jestli Vás tato představa láká, tak to pro Vás máme k pronájmu byt 2+kk v novostavbě hned vedle pekárny, která prodává čerstvé pečivo od 5 hod. do 8:30 hod.

Byt se nachází v prvním patře cihlového domu na ulici Sušilova v Zábřehu a je situován na jihozápad. Bytový dům je oplocen a příjezd je pouze přes elektricky ovládanou bránu. Užitná plocha činí 52 m2 a celý byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením ovládaným termostaty s využitím Wi-Fi. Náklady na bydlení jsou nízké. V horkých dnech se můžete zchladit klimatizací, navíc jejím použitím můžete ještě snížit náklady na topení v zimě. Další zajímavá věc, je dobíjecí stanice pro el. auta, která bude vybudována do měsíce.

Kuchyň má vestavěnou myčku nádobí, troubu a varnou desku. Jinak je byt bez vybavení.

K bytu náleží jedno parkovací místo hned za branou, další by bylo v případě zájmu za 500 Kč/měsíc. Vedle domu je k využití kóje o velikosti 4m2 a kousek za ní část zahrady pro venkovní relax. Připojení k internetu RPS je možné od ceny 250 Kč/měsíc.

Nájemné je stanoveno na 10.000 Kč + 3.000 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 20.000 Kč a provize realitní kanceláři 11.000 Kč + DPH.

Byt je ihned k dispozici.

PENB: B

Jiří Schovánek

Tel: 739 334 932


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ZÁBŘEH