PRONÁJEM vybaveného luxusního bytu 2+kk ve vile, 67 m2, Dobrovského, Šumperk

19.02.2024

Tentokrát máme pronájem pro náročné! Jedná se totiž o luxusní, vybavený byt v krásném rodinném domě v klidné ulici.

Byt o dispozici 2+kk a výměře 67 m2 se nachází v podkroví rodinné vily se zahradou. Je v top stavu a s veškerým vybavením a spotřebiči tak, jak vidíte na fotografiích. Chodba je průchozí do všech místností. Kuchyně je vybavena na míru vyrobenou kuchyňskou linkou s vestavěnou troubou, indukční varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. Koupelna a wc je zvlášť.

Na chodbě před vchodem do bytu se nachází vestavěné skříně příslušející k bytu.

Byt je vytápěn plynovým kotlem nebo se můžete oddávat poslechu uklidňujícího zvuku praskajícího dřeva, když si zatopíte v krbu. Ohřev vody zajišťuje bojler.

Dům se nachází ve velmi klidné ulici Dobrovského, kde je parkování možné před domem. Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby, které budou v souladu s poklidným soužitím s ostatními obyvateli domu. Lze jej také využít jako bydlení pro manažery, kdy je po domluvě možné zajistit úklid včetně výměny ručníků a ložního prádla.

Nájemné je stanoveno na 13.000 Kč + 4.500 Kč (pro 1 osobu) tvoří zálohy na služby a energie spojené s užíváním bytu (včetně připojení k internetu a TV satelit). Vratná kauce činí 26.000 Kč a provize realitní kanceláři 13.000 Kč + DPH.

Byt je volný ihned.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel.: 728 456 764PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK