PRONÁJEM vybaveného podkrovního bytu 3+kk, 67 m2, Přichystalova, Olomouc

09.02.2024

Chcete si jen vzít své osobní věci a hned se nastěhovat? A co do tohoto útulného plně vybaveného podkrovního bytu?

Byt o dispozici 3+kk a velikosti 67 m2 se nachází v 6.NP (nejvyšším patře) cihlového domu. Z chodby se dostanete do koupelny s wc, do pokoje nebo obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z něj pak projdete do dalšího pokoje.

Byt je vybaven tak, jak vidíte na fotografiích. Obývací pokoj se sedací soupravou, konferenčním stolkem, TV stolkem a televizí přechází v kuchyňský kout s jídelním stolem se židlemi a na míru vyrobenou kuchyňskou linkou. V ní nechybí varná deska, trouba, lednička, myčka či mikrovlnná trouba. V koupelně najdete vanu, umyvadlovou skříňku se zrcadlem a wc. V obytných pokojích se nachází postele a úložné prostory.

V létě se velkých veder bát nemusíte, protože byt můžete ochladit klimatizací. Vytápění a ohřev vody je zajištěno dálkově z teplárny.

Dům leží v klidné části Olomouce v dosahu veškerého občanského vybavení. V těsné blízkosti bytu se nachází škola, školka, obchod, hospoda, dětské hřiště, restaurace a autobusová zastávka. Centrum města je vzdáleno pouhé 3 km. Parkování je možné před domem.

Nájemné je stanoveno na 15.000 Kč + cca 3.000 Kč tvoří zálohy na služby a energie spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 30.000 Kč a provize realitní kanceláři 15.000 Kč + DPH.

Byt je ihned k dispozici.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC