PRONÁJEM vzdušného cihlového bytu 3+kk s balkonem, 65 m2, Prievidzská, Šumperk

07.08.2023

Hledáte větší prostor k bydlení, který je celodenně zalitý sluncem? Tak to pro Vás máme pronájem vzdušného cihlového bytu 3+kk s balkonem v lokalitě, kde to máte kousek do centra města i do přírody.

Byt s výměrou 65 m2 se nachází ve 2.NP bytového domu na ulici Prievidzská v Šumperku. Skládá se z velkého a vzdušného pokoje s kuchyňskou linkou a jídelním stolem s židlemi. Obytné pokoje stejně jako chodba jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlovou skříňku a prostor na pračku. WC je zvlášť. Byt je orientován na jihovýchod a jihozápad, takže si užijete dostatek slunečního světla.

O vytápění a ohřev vody se stará plynový kotel v domě. V létě můžete byt zchladit klimatizací, v zimě s ní lze zatopit.

Mezi příslušenství bytu můžeme zařadit balkon, komoru na patře, vestavěnou skříň na chodbě domu a společnou místnost na sušení prádla. Pohodlné je také parkování - parkovací místa se nachází přímo u domu a o svém autě máte přehled přímo z vašeho bytu. V domě není výtah.

Lokalita je výborná - na nákupy, do školy a víru města to je jen pár kroků. Umístění domu je super i pro milovníky procházek, protože do přírody je to opravdu kousek.

Nájemné je stanoveno na 12.000 Kč + cca 3.000 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 24.000 Kč a provize realitní kanceláři 12.000 Kč + DPH.

Byt je ihned k dispozici.

PENB: D

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK