PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 3+1, Šumperk, Lidická - PRONAJATO

30.08.2022

Máme pro Vás zrekonstruovaný byt 3+1 s výhledem na Benátky!

Tento byt s výměrou 59 m2 a orientací na východ se nachází v 5.NP panelového domu s výtahem. Byt prošel rekonstrukcí a je plně vybaven. Za zmínku stojí koupelna s vanou i se sprchovým koutem a toaletou, moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči, a to konkrétně: myčka nádobí, pračka se sušičkou, lednice, mrazák, pečicí trouba a mikrovlnka. Vařit můžete na plynové varné desce. Hned po vstupu do bytu Vás po pravé straně uvítá vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. Tento podobný vestavný systém najdete i v pokoji přes celou stěnu.

Od bytu máte na dosah ruky nespočet variant vyžití jak pro děti, tak dospělé, a to v podobě krytého i venkovního nově zrekonstruovaného bazénu, dále rybník Benátky, kde si můžete zapůjčit šlapadla, nebo zajít na něco dobrého ve stejnojmenné restauraci. Pro aktivnější jedince je zde k dispozici velké workoutové hřiště.

Nájemné je stanoveno na 11.000 Kč + cca 6.000 Kč tvoří zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Vratná kauce činí 20.000 Kč a provize realitní kanceláři 11.000 Kč + DPH.

Byt k dispozici ihned.

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK