Prostorná 2+1 v rodinném domě se zahradou, 60 m2, Sudkov - ZRUŠENO

01.11.2022

Jste mladý pár, který preferuje život na vesnici? Byt s kouskem zahrady a blízkostí přírody? Žádný přecpaný panelák? Tak koukněte právě na tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji byt, který se nachází v 1.NP dvoupodlažního rodinného domu v obci Sudkov. Byt má dispozici 2+1 a výměru 60 m2. Skládá se z chodby, koupelny, kuchyně, dvou pokojů a samostatné toalety. Byt je v udržovaném stavu a není třeba žádných větších investic. V roce 2015 prošel částečnou rekonstrukcí. V kuchyni na nás čeká novější kuchyňská linka a místo je zde i na jídelní stůl. Pokoje jsou prostorné a neprůchozí. V koupelně se nachází vana a na chodbě vestavné skříně.Vytápění je v bytě řešeno elektrokotlem a také krbovými kamny, které se nachází hned ve vstupní chodbě. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi. V pokojích se nachází plovoucí podlahy. V kuchyni a na chodbě je dlažba. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Plyn v obci není zaveden.

K bytu patří uzamykatelná kůlna nebo chcete-li dílna, šopa na dřevo, sklep a také kousek společné zahrady. Prostě vše, co se bude na vesnici hodit. Parkovat lze v přilehlé ulici nebo přímo před domem. Kousek od domu najdeme školku, školu, komunitní centrum, fotbalové hřiště, obchod a dětské hřiště. Navíc se ze Sudkova za 10 minut dostaneme jak do Šumperka, tak do Zábřehu, prostě ideální stav.

Pokud hledáte nemovitost v tomto duchu a je pro Vás prioritou bydlet na vesnici, tak se určitě přijďte podívat. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 2.890.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA SUDKOV