Prostorná 3+1 po částečné rekonstrukci, 80 m2, Moravská Třebová - PRODÁNO

27.10.2022

Potřebujete prostornější byt, ideálně s kouskem zahrady a parkovacím stáním? Byt, do kterého nebudete muset moc investovat? Tak koukněte právě na tady ten!

Nabízíme k prodeji byt v 1.NP cihlového domu na ulici Lanškrounská v Moravské Třebové. Dispozice bytu je 3+1 a má velkorysou výměru 80 m2. Po příchodu do bytu vejdeme do chodby, která je dostatečně velká a můžeme ji tak využít k různým účelům - odkládání kabátů, umístění sušičky/pračky a spolehlivě se sem vejdou i úložné skříně. Z chodby se dostaneme také na toaletu. Dále můžeme projít do kuchyně a následně do koupelny. Kuchyň i koupelna prošly od roku 2018 rozsáhlou rekonstrukcí. V kuchyni na nás čeká nová kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči a velký jídelní stůl pro celou rodinu. V koupelně pak najdeme sprchový kout. Místo je zde i na pračku. V kuchyni nechybí ani špajz, kam si můžeme umístit trvanlivé potraviny nebo třeba čisticí prostředky. Pojďme do druhé části bytu, kde najdeme velký obývací pokoj o podlahové ploše 17,6 m2 a dále dva neprůchozí pokoje. Jeden z pokojů má výměru 12,7 m2 a druhý 17,6 m2. Na podlaze se nachází dřevěné parkety. Okna jsou plastová dvojskla.

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje nový plynový kondenzační kotel. V kuchyni se pod jídelním stolem nachází elektrické podlahové topení. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.500 Kč. V této částce je zahrnuta i platba do fondu oprav. Dům je připojen na obecní vodovod, kanalizaci a plyn.

Kolem domu se nachází oplocená zahrada, která je společná pro všech 6 bytů. Každý si zde ale najde svoje místečko, kde si může udělat pohodlí. Dále lze využívat společnou kočárkárnu/kolárnu. K bytu patří také sklepní prostor (9m2) a především plechová garáž, kam můžeme zaparkovat automobil. Navíc je u příjezdu elektrická brána. Stačí při příjezdu zmáčknout tlačítko a můžeme pohodlně zajet do dvora.

Dům je umístěn vedle areálu Hedvy na okraji města, ovšem do centra se dostaneme za 15 minut procházkovou chůzí. V těsné blízkosti domu se nachází vlakové nádraží, koupaliště, zimní stadion, tenisové kurty a také hospoda.

Pokud se chcete dozvědět více, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. Ráda Vám řeknu veškeré informace, které Vás ještě napadnou. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

CENA: 2.890.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU