Prostorná 4+1, 85 m2, Zábřežská Šumperk

25.01.2023

Jste velká rodina a potřebujete hodně místa? Upřednostňujete byt místo rodinného domku? Nechcete si lámat hlavu s rekonstrukcí? Tak možná právě na vás čeká takhle pěkná 4+1.

Byt se nachází ve 2.NP revitalizovaného cihlového domu na ulici Zábřežská v Šumperku. Sestává z chodby, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a čtyřech neprůchozích pokojů. Dva z pokojů jsou orientovány na jihozápad a další dva na severovýchod. O denní světlo tedy nebude nouze. Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu bez nutných investic. Vytápění je v bytě řešeno plynovými vafkami a stropními infrapanely. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.800 Kč. Na bytě nevázne žádný dluh. Dům má novou fasádu se zateplením, okna jsou plastová.

Velkou výhodou bytu je jeho příslušenství. K bytu patří mansarda o výměře 7 m2, dále půdní prostor a zděný uzamykatelný sklep o výměře 12 m2. S úložnými prostory tedy nebude problém. U domu nechybí ani zahrádka, která je v pronájmu od města.

V okolí domu najdeme autobusovou zastávku, mateřskou školku, obchod, hospodu a restauraci. Na procházku se pak můžete vydat na blízký Bludoveček.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Tímto Vás zvu na prohlídku a budu se těšit!

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK