Prostorný byt 3+1, 68 m2, zvýšené přízemí, Jesenická Šumperk - ZRUŠENO

16.05.2022

Hledáte byt pro rodinu, ve kterém je dostatek prostoru, světla a ještě navíc výhled do parku? Tak to jste tady správně!

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 68 m2 se nachází v osmipatrovém revitalizovaném panelovém domě v lokalitě 8. května - přesněji na ulici Jesenická. Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu a není potřeba žádných velkých investic. Příslušenství bytu tvoří sklep a kolárna.

V bytě se nachází dvě chodby, které v sobě skrývají potenciál k uspořádání úložného prostoru. Dále stojí za zmínku velký obývací pokoj o výměře 18 m2, ze kterého si můžete současně udělat jídelnu. V koupelně se nachází sprchový kout a WC. Vytápění bytu je ústřední plynové. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 4.500 Kč

Dalším benefitem bytu je jeho umístění ve zvýšeném přízemí, díky kterému se nebude muset tahat s taškami nákupů a navíc se pod bytem nachází teplovodné roury. Zebat od noh Vás tedy taky nebude.

Příjemná lokalita s dobrou dostupností služeb a kvalitního zázemí pro děti, to je lokalita 8.května. Školka je hned přes cestu a cesta do školy zabere minutu chůze.

Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte se podívat, budeme se těšit!

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: C

Ing. Vendula Kvapilová

Tel. 732 419 933

Cena: 3.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK