Prostorný byt 3+1 s komorou a lodžií, 77 m2, Fibichova, Šumperk

10.07.2024

Cena: 3.590.000 Kč


Jste prostorově a esteticky nároční a jen tak něco Vás nezaujme? Tak to by se Vám mohlo líbit v tomto metrově nadstandardním bytě na super adrese.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 77 m2 se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Při pohledu z okna obývacího pokoje a kuchyně Vás ani nenapadne, že jste na sídlišti - díváte se totiž do zeleně.

Byt je po rekonstrukci. Je zde zděné jádro s funkčně řešenou kuchyní, koupelnou a WC. Z chodby projdete do všech místností, pouze do kuchyně se dostanete přes obývací pokoj. V kuchyni se nachází na míru vyrobená kuchyňská linka s vestavěnou troubou, varnou deskou a myčkou, v ložnici pak vestavěná skříň. Z ložnice je přístup na lodžii, která je orientována na jih. Koupelna a toaleta je zvlášť. Na toaletě navíc najdete speciálně vymezený prostor pro pračku a sušičku. Součástí bytu je i komora, která slouží jako výborný úložný prostor.

Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje, komora na chodbě domu a společná kolárna.

V blízkosti domu se nachází supermarket, mateřská a základní škola. Kousek je to i do centra města. Parkování je možné přímo pod okny.

Pokud vás nabídka zaujala, tak určitě zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

PENB: C

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764

Cena: 3.590.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK