Prostorný byt 3+1 s příslušenstvím, Brníčko, 76 m2

07.06.2024

Cena: 2.690.000 Kč


Pokud vám více vyhovuje bydlení na vesnici, kde je ta atmosféra stále ještě trochu osobnější a kontaktní a zároveň se na rodinný dům necítíte, máme pro vás variantu. Byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 se nachází téměř v centru obce Brníčko, a to v 1.NP zděného bytového domu.

Bytová jednotka je v dobrém stavu, ihned k užívání bez velkých investic. Kuchyňská linka vč. vestavných spotřebičů je úplně nová, stejně jako koupelna a rozvody vody a elektřiny v nich. Pokoje jsou prostorné, neprůchozí a celý byt je orientován na jiho-západ, což zajišťuje dostatek světla. Okna jsou plastová, podlahy kombinace PVC, plovouček a dlažby.

Dům je napojen na obecní kanalizaci, disponuje vlastním zdrojem vody. Vytápění v bytě zajišťuje fungl nový kotel na TP, který je umístěn ve sklepním prostoru přímo pod bytem, kde se nachází také kutilská dílna, která má výměru asi 17 m2. Do sklepa je pohodlný přístup, takže si v pohodě můžete připravit zásobu paliva na zimu. A pokud potřebujete pohodlnější variantu, tak si můžete zapnout elektrokotel.

Parkovat lze na ulici před domem a také za ním - na vlastním pozemku. Podíl na této parcele je rovněž součástí prodeje. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází fotbalové hřiště s dětským hřištěm, nové víceúčelové hřiště, celkem 3 možnosti, kde si dát pivo, škola, školka, obchod a samozřejmě oblíbený cíl výletů - zřícenina hradu Brníčko, která celé obci dominuje.

Dobrý dojezd na trasách Šumperk - Zábřeh. Pokud byste rádi pořídili nemovitost, která je připravena na hotovo, jen se nastěhovat, zavolejte a domluvte si prohlídku. 

S financováním tohoto bytu vám rádi a bezplatně pomůžeme, našim klientům umíme ušetřit na milionu úvěru až 150.000 Kč.


PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.690.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


SITUACE BYTU


MAPA BRNÍČKO