Prostorný byt 3+1 se zasklenou lodžií, původní stav, 65 m2, Loučná nad Desnou

14.09.2022

Hledáte bydlení nebo zajímavou investiční příležitost nedaleko jesenické přírody? Máte vlastní styl a chcete si zařídit bydlení přesně podle vašich představ? Řekli jste dvakrát ANO? Tak to tady pro Vás něco máme!

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o podlahové ploše 65 m2, který se nachází ve 3.NP panelového domu s novým výtahem v centru obce Loučná nad Desnou. Byt sestává z obývacího pokoje o podlahové ploše 16 m2, ze kterého je vstup na zasklenou lodžii. Dále v bytě najdeme kuchyň, koupelnu, samostatné WC, prostornou chodbu a dva pokoje. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. V domě se nachází společná kočárkárna, kolárna a sušárna.

Vytápění je ústřední dálkové. Měsíční náklady na služby spojené s užíváním bytu se pohybují okolo 5.150 Kč. V této částce je zahrnuta platba za fond oprav cca 1.400 Kč. Aktuálně se spoří na novou fasádu a zateplení.

V těsné blízkosti domu se nachází základní i mateřská škola, pošta, lékárna, vlakové nádraží, zámek Loučná nad Desnou, dětské hřiště a mnoho dalšího. Parkování je možné hned před domem. Přímo v obci a v jejím blízkém okolí najdeme několik lyžařských vleků. Mezi nejznámější patří Červenohorské sedlo a Kouty nad Desnou s šesti sedačkovou lanovkou. Na své si zde přijdou ale i cyklisté, turisté a vůbec každý, kdo je sportovně aktivní. Za relaxací pak můžete vyrazit do Termálního parku ve Velkých Losinách.

Pokud hledáte nemovitost v tomto duchu, tak se mi ozvěte a domluvíme si prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: D

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 2.290.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU