Prostorný byt 3+1 v původním stavu, 99 m2, v blízkosti centra Šumperka se zahradou - PRODÁNO

16.02.2022

Něco mezi rodinným domem a bytem, tak to je tato 3+1 v podílovém spoluvlastnictví v prvorepublikové vilce na ulici Generála Krátkého ve dvougeneračním domě o dvou bytových jednotkách. Byt se nachází ve 2.NP zděného domu postaveného v roce 1923 a má velkorysou výměru 99 m2. Je v původním stavu a nabízí velkou variabilitu pro případnou rekonstrukci, díky které si může každý vytvořit design bytu dle svých představ.

V bytě se nachází nový plynový kondenzační kotel, který zajišťuje vytápění bytu a ohřev teplé vody. Dům je napojen na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn (plyn je v současnosti odpojen). Kastlová okna, parkety a kachlová kamna dodávají bytu zvláštní kouzlo. Měsíční náklady se pohybují kolem 3.500 Kč.

Velkou výhodou bytu je jeho poloha a to především pro rodiny s dětmi. Hned vedle domu se nachází mateřská školka, za domem je škola základní a v ulici najdeme dokonce dvě školy střední. Do centra města je to co by kamenem dohodil. Milovníky zdravého životního stylu potěší blízkost parku u Sanatoria, kde je možné si kvalitně zaběhat nebo si užít mnoho volnočasových aktivit v přírodním prostředí.

K bytu přísluší půda a velký sklep, který v sobě skrývá potenciál rozšíření obytného prostoru o atraktivní společenskou místnost, pracovnu nebo třeba soukromou posilovnu. V teplých měsících pak můžete trávit čas na zahradě, která je oplocená a budete tak mít dostatek soukromí.Být blízko centra, kultury, frmolu a společenských událostí a zároveň žít v klidné části s vlastní zahradou je kombinace, kterou se podaří k ideálu dotáhnout jen málokomu. Pokud to chcete být právě Vy, tak mi zavolejte a já Vás tímto netradičním bytem velmi ráda provedu.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Ing. Vendula Kvapilová

Tel. 732 419 933

Cena: 5.500.000 Kč


FOTOGALERIE

PENB: G


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK