Prostorný byt 4+1, Temenická, Šumperk, 86 m² - ZRUŠENO

26.01.2022

Na zajímavě řešený a především prostorově nadstandardní byt se můžete těšit na Temenické ulici. V Šumperku není ale Temenická jako Temenická, z této její okrajové části jste v centru za pár minut, revitalizovaný panelák se totiž nachází hned u bývalého Mountfieldu.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 pak najdete v 6.patře s výtahem, který rozhodně není žádný slimák. Samotný byt je ve velmi slušném stavu, bez výraznějších investic, má plastová okna, plovoucí podlahy, zděné jádro, rozvody elektřiny v mědi a renovované stoupačky. Nachází se zde 4 neprůchozí pokoje, kuchyně, velká chodba, koupelna s vanou a prostorem pro pračku, samostatné WC, komora s úložným prostorem. Byt je částečně vybaven nábytkem. Zasklená lodžie (3,5 m2) směrem do sídliště a větší sklepní prostor (2,5 m2) jsou rovněž součástí prodeje.

Parkování je zajištěno přímo před domem, lokalita, kde všechno potřebné je skutečně na dosah, jak služby a občanská vybavenost, tak i příroda. Pokud hledáte a stále nemůžete nalézt bydlení pro svoji rodinu, zkuste popřemýšlet o této variantě a ideálně se na bytě stavte osobně. Rádi vám pomůžeme zařídit i nejvýhodnější financování, neboť kdo bývá připraven, není pak překvapen.

PS: Není třeba se hroutit z aktuálních úrokových sazeb na hypotéčním trhu, časem se to zase srovná a jestliže se bavíme o horizontu 20 - 30 let splácení, tak je velmi pravděpodobné, že těchto výkyvů zažijeme více. Cena nemovitostí zřejmě ale podle všeho klesat nebude, tak jak si to ČNB přeje. Udělejte si obrázek sami - čekejte, anebo jednejte a bydlete.

Pro účely prohlídek je byt bez vybavení. 🙋‍♀️

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 4.390.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK