Prostorný panelový byt 3+1, 77 m2, Čajkovského, Šumperk

16.08.2022

Sháníte prostorný byt pro svou rodinu v jedné z nejlepších lokalit v Šumperku? Tak možná právě tato tři plus jednička na ulici Čajkovského čeká na Vás.

Byt o dispozici 3+1 s užitnou plochou 77 m2 a lodžií  je v osobním vlastnictví a nachází se ve 3.NP panelového bytového domu s výtahem. Je v původním stavu, má plastová okna a v koupelně bylo obloženo umakartové jádro. Nový majitel má tak jedinečnou příležitost vytvořit bydlení přesně podle sebe. 

Úložné prostory jsou nadstandardní, kromě klasického příslušenství se můžete těšit na šatnu s navazující vestavnou skříní, kterou najdete hned při vstupu do bytu. Chodba je průchozí do všech tří obytných pokojů, kuchyně a na WC. Z kuchyně se dostanete do koupelny nebo opět do jednoho z pokojů. Dva pokoje, včetně toho s lodžií, jsou orientované na jih, kuchyně a další pokoj potom na sever.

Vytápění bytu i ohřev vody je ústřední plynové z teplárny.

K bytu náleží sklep a společná kolárna a kočárkárna a také komora, která se nachází mimo bytový prostor, v mezipatře bytového domu. Parkování je možné přímo před domem.

Kousek od domu se nachází supermarket Albert, hned za potokem je 6. základní škola a za pár kroků jste u "Hokejky", lokalita těsně navazující na samotné centrum města zajistí, že vše, co potřebujete ke spokojenému životu, máte opravdu na dosah ruky.

V rámci našeho realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás rád vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde společně probereme detailní informace o nemovitosti a kde zjistíte, zda je toto varianta určená pro vás.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK