Prostorný podkrovní byt 5+1 s pergolou a garáží, 140 m2, Sudkov

12.10.2022

Pokud jste se vzdali touhy po rodinném domě, tak nezoufejte! Máme pro Vás alternativu, která má téměř všechny výhody, které rodinný dům přináší. No a co máme na mysli?

Nabízíme prostorný byt o dispozici 5+1, který se nachází ve 2.NP rodinného domu téměř v centru obce Sudkova. Byt má nadstandardní výměru 140 m2, která uspokojí i ty náročnější. Pojďme se na to podívat dopodrobna!

Do bytu se dostanete ze dvora skrze společné schodiště pro 3 byty. Po příchodu vejdete do dlouhé chodby, ze které se následně dostanete prakticky do všech místností v bytě. V kuchyni je dostatek prostoru na velkou linku i stůl pro všechny členy domácnosti. Ošizeni nebudete ani o velký obývací pokoj, kde se budete moci scházet s celou rodinou, přijímat návštěvy a sledovat filmy. Navíc můžete každému dítěti dopřát samostatný pokoj, což bezesporu přináší řadu výhod a také potřebnou dávku klidu v domácnosti. Dále v bytě najdete dvě koupelny a samostatnou toaletu. Z jednoho pokoje pak vedou schody do podkroví, které je pochozí a můžete jej využít na uskladnění různých věcí. K bytu patří také sklepní prostor.

Byt je v zachovalém stavu, ale neodpovídá moderním standardům dnešní doby. Můžete si jej tedy přetvořit přesně podle vašich představ a potřeb a mít tak stoprocentní dohled nad konečným vzhledem bytu. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi. Vytápění je v současnosti řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. Je tedy potřeba počítat s případným dobudováním tepelných rozvodů či jiného topného systému. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci. Plyn v obci není zaveden.

Výměra a dispozice bytu dovoluje také poměrně snadno využívat byt dvougenerečně - rozdělit jej na 2 samostatné celky se společnou chodbou.

Pojďme se ale podívat na další výhody bytu, mezi které patří především vlastní garáž. V zimě nebudete muset řešit zamrzlé auto a v létě si můžete z garáže udělat třeba dílnu. Stále ale nekončíme. Na společné zahradě najdete přístřešek, který je ve výlučném užívání bytu. Je vydlážděný a také multifunkční. Využít jej můžete k posezení s přáteli, ke krytému parkování nebo k uskladnění všeho potřebného. Je to jen a jen na Vás. Místo na zahradě najdete i k vysazení květin či bylin.

Obec Sudkov disponuje veškerou občanskou vybaveností a je skvělým místem jak pro rodiny s dětmi, mladé páry, tak i pro seniory. V obci naleznete mateřskou školu, základní školu, dětské hřiště, fotbalové hřiště, restauraci, obchod a také komunitní centrum, kde se konají nejrůznější akce pro místní obyvatele. Obec je také skvěle dopravně dostupná. Pokud tedy zvažujete život na vesnici, obec Sudkov by mohla být tím pravým místem.

Hledáte-li nemovitost podobného charakteru, určitě se přijďte podívat, protože se jedná o skvělou alternativu k rodinnému domu se vším všudy. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.790.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


SITUACE POZEMKU


MAPA SUDKOV