PŮDORYS A VIZUALIZACE

23.02.2021

K čemu je takový půdorys vůbec dobrý? Pro kupující je velmi důležité udělat si reálnou představu o dispozici nabízených nemovitostí. K tomuto slouží velice dobře půdorysy staveb nebo bytů. A to hned v několika směrech. Kupující má jasnou představu o tom, jak nemovitost vypadá. Z fotek se dispozice zpravidla zjišťuje dost obtížně a při osobní prohlídce kupující často narazí na základní parametry, které mu nevyhovují a veškerý zájem rázem opadá. Proto používáme právě půdorysy nemovitostí, šetříme tak čas nejen strany prodávající, ale i kupující a samozřejmě náš. 

Druhou velkou výhodou je možnost vizualizovat prázdný prostor. Ve chvíli, kdy prodáváme např. byty v původním stavu, které jsou vyklizené, kupující nemá možnost představit si uspořádání nábytku, využití prostoru a jen velmi těžko si dokáže představit, že by se mělo jednat o jeho budoucí nový domov. 

Pomocí jednoduché vizualizace interiéru umíme nemovitost ukázat vybavenou, zařízenou a funkční. Navíc se jedná o nástroj, který je pro kupce velmi atraktivní, skvěle doplňuje další moderní prezentační nástroje, které pro propagaci našich zakázek používáme - 3D sken nemovitosti, profi fotografie a videopozvánky.

Půdorysy a vizualizace má u nás v kanceláři na starost Ivana Uhlířová. Pokud taky bojujete s fantazií, potřebujete něco hmatatelného, nebo prodáváte nemovitost a chcete ji dobře odprezentovat, zavolejte, jsme vám k dspozici.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.