Řadový rodinný dům, Kolšov, 400 m2

21.06.2023

Pokud hledáte bydlení, do kterého nemusíte hned ze startu investovat ranec, máte rádi přírodu a vyhovuje vám menší pozemek, kam se ale v pohodě vejde bazén, skleník, posezení, zahrádka a zeleň, pak by se vám mohl líbit zděný řadový dům 5+kk na okraji obce Kolšov. Váš soused… je les.

Rodinný dům je po větší rekonstrukci (rozvody, okna, interiéry), obytné je 1. NP (75 m2), tady najdete obývák a kuchyň s přístupem do zahrady a toaletu. Část prvního podlaží představuje garáž s dílonou – tyto jsou průchozí opět do zahrady. Ve 2. NP (76 m2) se pak nachází koupelna s toaletou, bidetem a sprchou a 4 prostorově velkorysé pokoje, ten největší má přístup na lodžii.

To ale není ještě vše, řadovky obecně klamou tělem a pravděpodobně vás překvapí prostorem, který je zde nenápadně k dispozici. Dům má totiž také suterén o velikosti cca 72 m2, zde je dostatek úložných prostor, technické zázemí domu s kombinovaným bojlerem a kotlem na tuhá paliva s násypníkem, který vytápí celý dům. Velmi dobře je vyřešeno zásobování palivem, neboť to probíhá pásem přes okno přímo do prostoru k tomu určenému. Žádná lopata, kolečka a prach. Dále se zde nachází prádelna s druhou sprchou a místem na pračku i se sušičkou, no a třešničkou na dortu je sauna, která je téměř fungl nová.

Dům má udržovanou zahradu o výměře 243 m2, která zajišťuje dostatek soukromí, 60 m2 před domem je vydlážděno a v klidu zde zaparkujete 2 vozy. Orientace je příznivá, zahrada je na východ a přední část domu na západ, celý den vás tedy bude provázet sluníčko a světlo.

Dům je vhodnou variantou pro rodinu s dětmi, pro kutily, prostě pro pohodlné bydlení v dopravně dostupné lokalitě. Obec Kolšov má asi 700 obyvatel, funguje zde MŠ, ZŠ do 4. třídy, obchod s potravinami, pohostinství a různé aktivní spolky.

V rámci našeho realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás rád vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde společně probereme detailní informace o nemovitosti a kde zjistíte, zda je toto varianta určená pro vás.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 5.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA KOLŠOV