Řadový rodinný dům, Kolšov, 400 m2

20.12.2023

Bydlení v poklidné ulici v rodinném domku, kde máte vše, co potřebujete – zahradu tak akorát, garáž, velký suterén k využití. To je zděný řadový dům 4+1 v obci Kolšov.

Z hlavního vchodu se chodbou dostanete do obytné místnosti, na WC, do sklepa nebo projdete do garáže. Ta je průchozí do zahrady, z níž vejdete do části domu, kde se nachází místnost využívaná jako kancelář, šatna a schodiště do 2.NP.

Ve druhém podlaží najdete obývací pokoj s balkónem a kuchyni s na míru vyrobenou kuchyňskou linkou s vestavěnou elektrickou varnou deskou a troubou a barovým pultem. Dále koupelnu a dvě obytné místnosti. V jedné z nich je chytře vyřešen úložný prostor menší šatnou.

Překvapí Vás dostatek dalšího prostoru, který je zde nenápadně k dispozici. Dům má totiž v suterénu velké technické zázemí s kotlem na tuhá paliva, který vytápí celý dům. Vedle je místnost na skladování uhlí a dále další 3 místnosti, které se dají využít jako prádelna nebo vinný sklep. Ze sklepa se dá také vyjít rovnou na zahradu.

Za domem je zahrada o výměře 257 m2, prostor před domem o velikosti 51 m2 je vydlážděn a v klidu zde zaparkujete. Orientace je příznivá, zahrada je na východ a přední část domu na západ, celý den vás tedy bude provázet sluníčko a světlo.

Dům je vhodnou variantou pro rodinu s dětmi, prostě pro pohodlné bydlení v dopravně dostupné lokalitě. Obec Kolšov má asi 700 obyvatel, funguje zde MŠ, ZŠ do 4. třídy, obchod s potravinami, pohostinství a různé aktivní spolky.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel.: 728 456 764

Cena: 3.990.000 KčVIDEPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA KOLŠOV